pon.-pt. 8 - 18      42 633 32 75   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

ANTI AGING

Chirurgia naczyniowa

Niedokrwienie kończyn w miażdżycy i cukrzycy, Stopa cukrzycowa, Owrzodzenia żylne i niedokrwienie.

NACZYNIOWA

Miażdżyca i choroby naczyń  są przyczyną  zawałów mięśnia serca, niedokrwienia kończyn dolnych w  Arteriosclerosis Obliterans /AO/, jak również udarów  mózgu, owrzodzeń  żylnych czy też zmian martwiczych stopy w przebiegu cukrzycy.  

Komórki macierzyste  ADRC mają zdolność  tworzenia nowych naczyń  a przez to  poprawiają ukrwienia i przyspieszają  gojenia chorych i uszkodzonych tkanek. Ma to szczególne znaczenie w leczeniu  krytycznych zmian niedokrwiennych  kończyn dolnych w przebiegu miażdżycy  i w  zespole stopy cukrzycowej.

W  Stanach Zjednoczonych trwają także badania nad zastosowaniem komórek ADRC  u pacjentów z zawałem m. sercowego. Równie ważnym zastosowaniem terapii ADRC  są niegojące się  owrzodzenia  żylakowe, czy przetoki okołoodbytnicze i inne trudno gojące się rany.

W tych przypadkach zastosowanie komórek macierzystych znacznie przyspiesza proces gojenia a niekiedy jest jedyną szansą na całkowite wyleczenie. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem