pon.-pt. 8 - 18      42 633 32 75   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

O Nas

Szpital Prywatny Pulsmed w swoich strukturach posiada wielospecjalistyczną przychodnięlekarską oraz szpital udzielający świadczeń w zakresie: bariatrii - leczenia otyłości, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej, wykorzystania kamórek macierzystych w leczeniu, neurochirurgii, okulistyki, 
onkologii, ortopedii oraz urologii.

Szpital dysponuje:

  • nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i operacyjnym,
  • blokiem operacyjnym z pełnym wyposażeniem,
  • salą pooperacyjną z monitorowaniem anestezjologicznym,
  • 1-2 osobowymi salami chorych (łazienka, TV, telefon),
  • trzyłóżkową salą dziennego pobytu.

W leczeniu proponujemy nowoczesne procedury medyczne z wykorzystaniem cyfrowych urządzeń diagnostycznych oraz skuteczne metody zabiegowe skracające czas leczenia i zmniejszające dolegliwości pacjenta w tym: endoskopię zabiegową, laparoskopię, artroskopię, zabiegi operacyjne z wykorzystaniem laserów i ultradźwięków oraz kriochirurgię.

Zatrudniamy doświadczonych lekarzy z różnych dziedzin oraz współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz wielu ośrodków medycznych na terenie całego kraju.

Jako najbardziej doświadczony w Polsce oraz jeden z trzech najlepszych na świecie ośrodków leczenia otyłości metodami o zmniejszonej inwazyjności (np. balon żołądkowy), prowadzimy także szkolenia dla lekarzy z kraju, jak również z zagranicy. 

 

Cell SocietySzpital Pulsmed jest również członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej placówki i instytucje aktywnie uczestniczące w badaniu zastosowania oraz w wykorzystywaniu w swojej praktyce nowoczesnych technologii medycznych bazujących na komórkach macierzystych: Cell Society Europe.

 

ossp logoSzpital Pulsmed jest jednym z założycieli i aktywnych członków Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, organizacji wspierającej rozwój prywatnej służby zdrowia oraz poprawę jakości szpitalnictwa w Polsce.

 

logo swissOd 2014 roku Szpital Pulsmed jest również członkiem Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Warszawie, której statutowym zadaniem jest wspieranie rozwoju polsko-szwajcarskich kontaktów gospodarczych.


  

Informacje rejestrowe

Pulsmed Sp. z o.o.
Ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
90-248 Łódź
NIP: 725-18-33-913
Krajowy Rejestr Sądowy nr KRS 0000111734
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy spółki wynosi 202 000,00 zł.

Konto bankowe

Konto bankowe Pulsmed, na które można dokonywać wpłat w związku z zakupem usług medycznych:
Bank BPH 
Nowy numer konta 46 1060 0076 0000 3280 0006 3334

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem