pon.-pt. 8 - 18      42 633 32 75   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

DIAGNOSTYKA

Diagnostyka USG

DiagnostykaUSG

Na przestrzeni ostatnich lat diagnostyka ultrasonograficzna stała się jednym z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji dla lekarzy.

W swoich strukturach Szpital Prywatny Pulsmed posiada pracownię ultrasonograficzną, wyposażoną w aparaturę cyfrową najnowszej generacji:USG 3D firmy Siemens Acuson X300.

Urządzenie posiada zainstalowane trzy głowice pozwalające na wszechstronny zakres wykonywanych badań z wykorzystaniem obrazowania zarówno w trybie 2D, jak i 3D (obrazowanie trójwymiarowe w czasie rzeczywistym foursight 3D), z użyciem opcji Dopplera przepływów naczyniowych i tkankowych. Dodatkowo aparat dysponuje zaawansowaną opcją kardiologiczną i naczyniową pozwalającą na szeroką diagnostykę w zakresie chorób układu krwionośnego.

Posiadany przez naszą pracownię sprzęt pozwala na prezentację przestrzennych, kolorowych zdjęć, mających wartość diagnostyczną dla lekarzy prowadzących - np. podczas przebiegu ciąży. Ponadto, aparat pozwala na archiwizację i wydawanie pacjentom dokumentacji z badań w formie cyfrowej - na nośnikach DVD, CD i PENDRIVE, w formacie możliwym do odtworzenia całej procedury diagnostycznej na niemal dowolnym odtwarzaczu ww. nośników.

Na naszych stronach prezentujemy również to jak należy się przygotować do badania USG oraz zakres usług diagnostyki ultrasonograficznej wykonywany w naszej przychodni.

Wszystkich zainteresowanych badaniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

42 633 32 75 wew. 1 - poniedziałek-piątek, godz. 8.00 - 19.00

Pod tym numerem umówią się Państwo na wizytę oraz uzyskają podstawowe informacje na temat badań.

Dla kontaktu z naszą placówką mogą Państwo również skorzystać z poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem